OPIS NASZYCH SZKOLEŃ

Szkolenia projektowane przez nasza firmie są zgodne ze światowymi standardami e-learningu. Aby spełnić najwyższe wymagania naszych Klientów korzystamy z najnowszych technologii informatycznych, dzięki temu nasze szkolenia są bardzo funkcjonalne i atrakcyjne dla odbiorcy. Szkolenia są projektowane w taki sposób aby maksymalnie podtrzymywały uwagę odbiorców i pobudzały ich zainteresowanie. W naszych szkoleniach korzystamy z typowych obiektów multimedialnych takich jak rysunki, szchematy, grafy, tabele, wykresy oraz łamigłówki i ćwiczenia.

Nasze szkolenia są w 100% dedykowane, tworzone w oparciu o scenariusz przygotowany przez metodyka e-learningu i dyrektora programowego Brainstorm. Nasze szkolenia zawierają wciągające wątki fabularne, spajające kontent merytoryczny. Do każdego szkolenia tworzymy oryginalną grafikę.

Każde szkolenia ma swojego narratora. Narrator to postać występująca w szkoleniu e-learningowym, która towarzyszy uczestnikowi w trakcie nauki. Rolą narratora jest przeprowadzenie kursanta przez kolejne etapy zdobywania wiedzy, wprowadzanie kolejnych zadań, udzielanie podpowiedzi etc.

Zastosowanie fabuły oraz narratora wpływa na lepsze przyswajanie wiedzy, poprawia zdolność automotywacji i zwiększa atrakcyjność szkolenia e-learningowego. Sprzyja również użyciu symulacji dialogów oraz rozbudowanych elementów interaktywnych, animacji i ćwiczeń.

Dokładamy wszelkich starań aby każde szkolenie e-learningowe było zaprojektowane w oparciu o cykl Kolba co w praktyce oznacza, że w szkoleniu występują ćwiczenia indywidualne polegające na wpisywaniu, zaznaczaniu i przeciąganiu słów, oraz ćwiczenia polegające na łączeniu elementów za pomocą przeciąganych kresek. Dodatkowo w naszych szkoleniach stosujemy ćwiczenia polegające na dopasowywaniu elementów do odpowiednich kategorii, łączeniu elementów w pary, dopasowywaniu podpisów pod rysunki, ustalania kolejności elementów, rozwiązywania zadań. Szkolenia uzupełniane są dodatkowo przez pliki audio i video oraz poprzez pobieranie plików zewnętrznych.

Każdy kurs kończymy testem wiedzy, który także możemy przeprowadzać po każdym module który przechodzi użytkownik i który może być stworzony w różnych formach.

Wszystkie szkolenia wykonujemy w technologii Flex/Flash/javaScript.