• Kolaz_aktualny

  BRAINSTORM GROUP to wiodąca marka na polskim rynku usług doradztwa biznesowego, strategicznego i szkoleń. Celem naszego działania jest budowanie sukcesu naszych klientów poprzez dostarczanie know-how i rozwiązań, które przyczyniają się do wzrostu efektywności operacyjnej, całkowitej zmiany wizerunku i oczywiście do poprawy wyników finansowych firmy.

  Pracujemy z pasją, angażując się w każdy projekt począwszy od dokładnej analizy problemu po wdrażanie autorskich rozwiązań dostosowanych w pełni do specyfiki klienta, kultury organizacyjnej firmy, branży i rynku oraz wizji przedsiębiorstwa.

  BRAINSTORM GROUP funkcjonuje na rynku średnich i dużych przedsiębiorstw. Do grona jej klientów należą wiodące firmy z poszczególnych branż: PKO Bank Polski, Bank BGŻ, Grupa Rovese, Nestle, Grupa Muszkieterów, KGHM, PKN Orlen, Silgan White Cap, Sanitec Koło, Śnieżka, Kimberly Clark, Deloitte, AON Hewitt, Hewlett Packard, Brembo, Onet, PZU, Grupa ING, Warta, Citi Bank, VB Leasing, Bankowy Fundusz Leasingowy, Allianz, ZUS, Polskapresse, New Age Media, Alstom Konstal, TRW, Jastrzębska Spółka Węglowa, Colgate Palmolive, SouthWestern i wielu innych.

  BRAINSTORM GROUP to sprawdzeni eksperci w wielu branżach mogący pomóc Ci realizować cele zawodowe w wielu obszarach. Wszystkie projekty realizujemy w językach: polski, angielski, ukraiński, rosyjski.

  BRAINSTORM GROUP jest organizatorem dwóch dużych konferencji:

  • Europejskiego Kongresu Lean – jednego z największych wydarzeń kongresowych w tej dziedzinie w naszym kraju. Na Kongres Lean zapraszamy praktyków z całego świata mogących się podzielić swoim doświadczeniem z uczestnikami kongresu. Więcej informacji o kongresie znajdą Państwo na stronie Europejskiego Kongresu Lean www.kongreslean.pl
  • Kongresu HR – jednego z największych wydarzeń tego typu skierowanych dla dyrektorów i menedżerów działów HR w naszym kraju. Na Kongres HR zapraszamy doświadczonych praktyków HR, którzy z powodzeniem zarządzają personelem w swoich firmach. Więcej informacji o kongresie znajdą Państwo na stronie Kongresu HR www.kongreshr.eu

  BRAINSTORM specjalizuje się w projektach „szytych na miarę”, w szczególności w obszarach logistyki, sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania sprzedażą oraz wdrażania nowoczesnych narzędzi zarządzania. Tworzyliśmy i wprowadzaliśmy standardy sprzedaży w największych instytucjach w Polsce. Kreujemy standardy działania i rozwiązania, które przyczyniają się do sukcesu naszych klientów.

  BRAINSTORM GROUP jest współwłaścicielem firm:

  Logo

  FILTERS INTERNATIONAL – firma zajmująca się produkcją filtrów o szerokim spektrum działania. https://www.filters-international.com

 •  

  BRAINSTORM GROUP posiada znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno – Szkoleniowych:

  Do pobrania: Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno – Szkoleniowych
   
  Zachęcamy również do zapoznania się z naszym portfolio:
   
  Do pobrania: Portfolio