...

Doświadczony menadżer i trener.

Absolwent Zarządzania Produkcją na Politechnice Śląskiej oraz Akademii Lean Lidera i Szkoły Trenerów Biznesu.

Posiada 15-letnie doświadczenie w firmach produkcyjnych. Swoją karierę zawodową rozpoczął w branży motoryzacyjnej, w firmach VAB, Huf Polska oraz Plastal jako specjalista, a następnie kierownik logistyki. Współpracując z takimi klientami jak Audi, VW, GM, Fiat poznawał standardy, które w późniejszych latach z powodzeniem stosował w branży budowlanej oraz metalowej.

W ostatnich latach jako dyrektor operacyjny odpowiadał za wyniki grupy zakładów produkcyjnych, a następnie jako dyrektor zakładu za całokształt funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Od 2013 związany także z firmą Brainstorm. Jako trener i konsultant pracował dla takich firm jak Ikea, Proseat, Sanpol, DsSmith, Poner, HFG, CMC szkoląc z zakresu lean management oraz logistyki. Prowadził także zajęcia na studiach podyplomowych na kierunku Akademia Lean. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z doskonaleniem przepływów materiałowych oraz zarządzaniem łańcuchem dostaw. Szeroko wykorzystuje gry symulujące działanie przedsiębiorstw. Wszystkie zajęcia wzbogaca przykładami z bogatej praktyki zawodowej.

Pasjonat gór, przewodnik górski, taternik i skialpinista.