Wraz z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej realizujemy następujące kierunki studiów podyplomowych:
 
Lean Management
Celem studiów jest dostarczenie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do wdrażania usprawnień i eliminowania marnotrawstw w firmach produkcyjnych i usługowych za pomocą metodyki Lean tak, aby osiągnąć trwały sukces tych organizacji.

Konsultant – Doradca Biznesowy
Celem studiów jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności niezbędne w pracy konsultanta biznesowego w każdym zakresie funkcjonowania firmy.

Akademia Trenerów Lean Management
Celem studiów jest zdobycie atrakcyjnego, perspektywicznego, odpowiedzialnego i satysfakcjonującego zawodu. Przygotowanie do nauczania i wdrażania narzędzi Lean Management w firmie, poznanie filozofii i narzędzi Lean Management.

Zarządzanie siecią retail
Celem studiów jest przekazanie najlepszej wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań, technik i narzędzi sprzedażowych oraz rozwój w praktyce umiejętności menadżerskich związanych z efektywnym zarządzaniem siecią retail.

logo               

 

Wraz z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową im. Wojciecha Korfantego w Katowicach realizujemy studia podyplomowe Szkoła Trenerów Biznesu.

logo
Celem studiów jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy oraz rozwinięcie umiejętności pod kątem merytorycznym i praktycznym do samodzielnego przygotowania i prowadzenia szkoleń.

  • Kierunek studiów
  • Szkoła Trenerów Biznesu

     

    Z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie organizujemy 6 kierunków studiów podyplomowych zarówno w Katowicach jak i Krakowie.

    logo                logo_pl
    Wszystkie kierunki prowadzone są w 90% przez trenerów Brainstorm i 10% przez wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie co gwarantuje warsztatową formę zajęć zorientowaną na zdobywanie doświadczeń i dzielenie się dobrymi praktykami. Zapisz się już dziś!