Jesteśmy ekspertami w dziedzinie Lean Management. Każdego dnia pomagamy naszym Klientom wdrażać i rozwijać rozwiązania, które pozwalają osiągać doskonałe rezultaty. Naszym Klientom zapewniamy wsparcie w następujących dziedzinach:
– przygotowanie i prowadzenie praktycznych warsztatów szkoleniowych zarówno dla branży produkcyjnej z tematyki Lean Manufacturing, jak i dla każdej firmy która chciała by doskonalić swoje działania poprzez wprowadzanie filozofii Lean Management w zycie
– organizowanie jednej z największych konferencji w Polsce z dziedziny Lean Management na której można nie tylko usłyszeć o najlepszych praktykach stosowanych w dziedzinie Lean Management na całym świecie ale także zobaczyć na własne oczy podczas GEMBA WALK jak nasi Klienci radzą sobie z wdrażaniem. Więcej o Europejskim Kongresie Lean Manufacturing można znaleźć na stronie www.kongreslean.pl. Zachęcamy wszystkich do udziału w kongresie.
– doradztwo wdrożeniowe w trzech zakresach: lean manufacturing, lean i supply chain, lean in services
– audyty stopnia wdrożenia Lean Management

Podstawowym założeniem metodologii Lean Management jest eliminowanie marnotrastw występujących w organizacji i tworzenie przez to wartości dla Klienta. Poprzez doradztwo najlepszych ekspertów Brainstorm mogą Państwo uzyskać efekty w kilku kluczowych obszarach:
– niższe zapasy
– skrócenie czasu realizacji zamówienia
– wzrost produktywności
– mniejsza ilość braków produkcyjnych
– wzrost jakości
– uzyskanie optymalnego kosztu
– wzrost satysfakcji Klienta i pracowników
– wzrost motywacji pracowników i ich poczucia, że tworzą i udoskonalają własną firmę
– wzrost sprzedaży

Ciągle się rozwijamy aby dzielić się z naszymi Klientami najlepszą wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie Lean Management. Nasi eksperci w każdym tygodniu roku prowadzą projekty szkoleniowe, doradcze i wdrożeniowe we wszystkich branżach od produkcji przez logistykę po działy usługowe w każdej firmie. Dowody naszej skuteczności to poprawa wszystkich wskaźników działalności organizacji od zwiększania produktywności po zmniejszenie kosztów operacyjnych działalności we wszystkich projektach które do tej pory prowadziliśmy.
Aby rozpocząć swoją przygodę z Lean Management zapraszamy Cię do wzięcia udziału w niepowtarzalnym Europejskim Kongresie Lean Manufacturing, który w tym roku odbędzie się ponad 300 metrów pod ziemią w zabytkowej kopalni węgla kamiennego – Guido w Zabrzu.
poniżej znajda Państwo szczegółowy opis i aktualny plan wydarzeń kongresowych.