...

Menedżer, konsultant, doradca, pasjonat zmian, kierujący się zasadą „jedno co pewne to zmiana”.

Przez 10 lat prowadził własną firmę zajmującą się handlem detalicznym i hurtowym artykułami: od spożywczych i przemysłowych, poprzez opony, a skończywszy na stali.

Przez ostatnie 20 lat był Dyrektorem w dużych korporacjach takich jak Kaufland, gdzie zaczynał swoją karierę od Kierownika stoiska warzyw i owoców, kończąc na stanowisku Dyrektora, w międzyczasie będąc odpowiedzialnym za otwarcia nowych sklepów, ale także za przebudowy i reorganizacje już istniejących.

W Tesco był Dyrektorem sklepów i zarządzał dużymi nawet 400 osobowymi zespołami, jednocześnie był w pełni świadomy i odpowiedzialny za wyniki finansowe, ale przede wszystkim za zespół, z którym niejednokrotnie pracując ramię w ramię, pokazywał, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Mariusz był również Dyrektorem magazynu i dojrzewalni bananów w Rumunii, odpowiedzialnym za logistykę, spedycję, proces dojrzewania i jakość.

Ciągle szuka rozwiązań wprowadzając nowatorskie pomysły oszczędnościowe. Otwierał pierwszy hipermarket ze sprzedażą internetową w dużej sieci handlowej.

Jego motto to „ Od ludzi zaczynam i na ludziach kończę”.
Zawsze ciekawy, poszukuje nowych wyzwań, możliwości, łamiąc stereotypy, prowadząc projekty.

Ukończył Politologię, Lean Management, jest absolwentem MBA, członkiem Rady ekspertów w Akademii Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz członkiem TNOIK przy Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Uwielbia motocykle, samotną jazdę na nich, która jest dla niego paliwem. Jednak największym POWEREM jest jego rodzina i praca, którą każdego dnia wykonuje z pasją i pełnym zaangażowaniem.